Řadit podle data
Obsahuje text:
 

Vložit otázku

*
*
 

*


 • Otázka: Termín (Tomáš 05.01.2016 9:25) – Diskuse
  Dobry den, chci se zeptat, jestli budete i u nas v Karlovych Varech a jeste jestli muzu prikjit i kdyz uz pracuju
  Dekuji T.
  • Odpověď: (Gebauer 05.01.2016 11:19)
   Dobrý den, Tomáši. Představení jsou volně přístupná, takže přijít určitě můžete. V Karlových Varech budeme až v roce 2017. S přáním příjemného dne, tým The Action.
 • Otázka: Hradec Králové (Honza 20.02.2016 19:42) – Diskuse
  Dobrý den, budete se letos vracet do Hradce Králové? Na youtube jsem našel videa kde mluví hasič a policista, bohužel oboje je sestříhané, je možné si někde poslechnout nezkrácenou verzi?
  • Otázka: LTM (Terka 04.04.2016 20:11) – Diskuse
   Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda budete ještě někdy v Litoměřicích. Bylo to něco supr. Díky
   • Otázka: zpráva (Dagmar Nová 10.07.2016 22:15) – Diskuse
    Dobrý den byla jsem na vaše, představení v Chebu se školou a bylo to užasný.Chtěla sem se zeptat na báječnou hudbu.Mohla bych si tu skvělou hudbu poslechnout i v mém počítači? Předem děkuji za vyřizení a moc se omlouvám za hloupou otázku.Dagmar N.
    • Otázka: Otázka (Michal 19.04.2017 17:56) – Diskuse
     chtěl bych se zeptat, ze je možné zjistit, více informací o hudbě, které zde byla použity (přesněji někdy na konci představení,která ukazovala nehodu, takže byla spíše smutná), předem děkuji za odpověd.
     • Otázka: poděkování (Miluše Třísková 28.04.2017 17:49) – Diskuse
      Kam mohu napsat slova chvály? Moc děkujeme za efektní, dynamický a poučný preventivní program, a to nejen za pedagogy, ale hlavně za studenty, kterým se akce moc líbila!
      • Otázka: Hudba (Jan 30.05.2017 10:49) – Diskuse
       Dobrý den, dnes jsem byl na vašem vystoupení a bylo naprosto fenomenální. Chtěl bych se optat jestli remixy, které bylo možno slyšet na show se dají dohledat. Děkuji
       • Otázka: Trošku nesrovnalostí ve videích (Pavel Novotný 30.05.2017 12:49) – Diskuse
        Dobrý den,

        Pořad je moc pěkně připraven, ale rád bych se zeptal na pár nesrovnalostí. První úvodní video má několik otazníků. Proč se pomalu jedoucí traktor nesmyslně zastavil v půlce výjezdu z pole?? Stejně tak proč řidiči v Audi svítí kontrolka airbag - znamenající nefunkční airbag. Proč je v záběru vidět, že točí motor k 7000RPM? Při těchto otáčkách by při normální jízdě na třetí nebo čtvrtý rychlostní stupeň jel neuvěřitelnou rychlostí... A v neposlední řadě - proč se ve všech videích ukazuje klišé v podobě blikajících varovných světlech nabouraného vozu? Umírající řidič těžko zmáčkl knoflík a sám se rozhodně nezapnul - nehledě na fakt, že novější auta mají při nárazu funkci odpojení baterie, palivového čerpadla a pod. Chápu, že všechna videa musí být udělána působivě, ale uvědomme si prosím, že všichni ti mladí lidé, kteří Váš pořad sledují, jsou mnohdy chytřejší než si myslíme a uvažují nad tím.

        Reálné zvuky, nářky, zvuk tříštícího plechu, trošku víc morbidního obrazu by těm mladým cucákům otevřelo oči víc.

        Fandím vám, jen tak dál.

        Pavel Novotný
        • Otázka: uznání a dík (Veronika Svobodová 11.10.2017 13:43) – Diskuse
         Dobrý den, nemám na Vás otázku, ale chtěla bych vyjádřit velký dík, obdiv, uznání. Váš program naprosto skvěle koncipovaný vzhledem k cílové skupině diváků, autentické výpovědi až mrazivé, vynikající hudba M.Dvořáka a efekt prevence si troufám říct dokonalý. Ještě jednou velký dík za představení v brněnském Semilasse, za Vaši práci, přípravu a autenticitu přenosu.
         • Otázka: Poklona (Eva 11.10.2017 16:37) – Diskuse
          Nemám dotaz, smekám klobouk. Po celou dobu představení naši studenti nevytáhli z kapes mobilní telefony. To se ve škole podaří jen u maturit. Děkujeme